APIE MUS

LAIKAS KARTU…
PABŪTI · TOBULĖTI · PRAMOGAUTI

KAS MES?

Všį „Laikas kartu“, tai nuo 2018 metų veikianti organizacija orientuota į neformalųjį vaikų ir paauglių švietimą, edukaciją bei turiningą šeimų laisvalaikį. Organizaciją įkūrė trijų vaikų mama Ligita Pareigienė. Ji ne tik nuolat puoselėja „Laikas kartu“ veiklą, nuoširdžiai kuria programas būreliams, stovykloms, gimtadieniams, o taip pat savo kūryba motyvuoja, uždega ir padeda vaikams tobulėti.

„Mano hobis ir aistra – kūryba. Taip realizuoju savo idėjas, išreiškiu save, dažnai tai padeda atsiplėšti nuo kasdienybės rūpesčių, pabūti su savimi. Kadangi dirbu su vaikais, o ir pati turiu 3 vaikus, visada stengiuosi padėti jiems atrasti save, susipažinti su savo stiprybėmis, nugalėti baimes ir vesti juos teisingu bei sąžiningu keliu. Į savo užsiėmimus nuolat įtraukiu veiklą, kuri skatina vaikus mąstyti savarankiškai, užduoti sau daugybę klausimų, o, ieškant atsakymų, atrasti kažką naujo. Kūrybiškumas man padeda vaikus sudominti veiklai, uždegti, motyvuoti ir netgi kartu įveikti įvairius sunkumus.“ – Ligita Pareigienė, trijų vaikų mama, VŠĮ „Laikas kartu“ įkūrėja

KĄ MES VEIKIAME?

LAIKAS KARTU idėja, gimusi siekiant suteikti galimybę šeimoms, draugams, artimiems žmonėms kuo kokybiškiau ir turiningiau praleisti laiką kartu. Savo veiklomis kviečiame tobulėti, tyrinėti aplinką, pažinti save bei pramogauti. Vaikus ir paauglius kviečiame į turiningus būrelius ir stovyklas, o visai šeimai siūlome edukacijas, kurių metu kokybiškai leidžiame laiką, atrandame vienas kitą, naujus jausmus bei stipresnį ryšį. Taip pat siūlome išskirtines programas Jūsų gimtadienių šventėms tiek vaikams, tiek jų tėveliams!

BŪRELIAI

Užsiėmimų metu didelį dėmesį skiriame strateginio, kritinio ir loginio mąstymo lavinimui, susikaupimo ir atminties gerinimui, kognityvinių įgūdžių lavinimui, skatiname kūrybiškumą, stipriname pasitikėjimą savimi. Mūsų tikslas – padėti vaikams ir paaugliams patirti pažinimo džiaugsmą, formuoti supratimą apie aplinkinį pasaulį, ugdyti gebėjimą reikšti savo nuomonę, mintis ir jausmus.

STOVYKLOS

Dienos stovyklos ir stovyklos su nakvyne per visas mokinių atostogas! Tai vieta, kur vaikai ir paaugliai ne tik pailsi ir smagiai praleidžia laiką, bet ir įgyja savarankiškumo bei labiau pažįsta save! Tikslas – kūrybiškai, linksmai, žaidimų ir įvairių edukacinių užsiėmimų pagalba lavinti strateginį, loginį, kritinį mąstymą, ugdyti bendradarbiavimą, savarankiškumą bei stiprinti pasitikėjimą savimi.

DETEKTYVŲ KLUBAS

Narpliodami detektyvines istorijas, dalyvaudami protų mūšiuose, spręsdami įvairias užduotis ir eksperimentuodami, vaikai ne tik įgyja platesnių bei gilesnių žinių apie juos supančią aplinką, bet ir mokosi mąstyti, pagrįsti savo nuomonę bei siekti tikslų.
Jaunieji detektyvai kviečiami lankyti būrelį, dalyvauti stovyklose ar švęsti gimtadienį „Detektyvų biure“.

GIMTADIENIAI IR ŠVENTĖS

Padedame vaikams ir paaugliams nukeliauti į Hario Poterio magijos pasaulį, savo svajonių šalį ar pasijusti tikrais detektyvais. Mūsų tikslas – sukurti nuotaikingą, įsimintiną ir pilną malonių įspūdžių šventę!

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Įvairios teminės dirbtuvės, intelektualūs užsiėmimai, skirti kūrybiškam, nuotaikingam bei prasmingam laikui kartu su draugais, šeima, savimi!

RENGINIAI ŠEIMOMS

 Renginiai ir užsiėmimai, skirti daugiau laiko praleisti su savo artimais žmonėmis! Tikslas – geriau pažinti vienam kitą, turiningai ir smagiai praleisti laiką kartu! Užsiėmimai: mamų ir dukrų vakarai „Atradimai“, galvosūkių kambariai visai šeimai ir kita.

SKIRKITE 1,2%
LAIKUI BŪTI KARTU!

Jūsų paramos dėka mes galime praskaidrinti kasdienybę vaikams iš sunkumus patiriančių šeimų ir likusiems be tėvų/globėjų.
Nuo 2021 metų rudens jau turime galimybę šiuos vaikus priimti ne tik į stovyklas, bet ir į naujoje studijoje vyksiančius būrelius bei įvairias veiklas. Skirkite 1,2% savo GPM ir palaikykite mūsų idėjas! Paramos gavėjas – VŠĮ „Laikas kartu“, įm.kodas – 304941776, gavėjo tipas – 2.

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

8 + 12 =

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite naujienas apie
stovyklas, būrelius, renginius ir edukacijas!

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!