KARJERA

LAIKAS KARTU… TOBULĖTI

Všį „Laikas kartu“ – tai organizacija orientuota į neformalųjį vaikų ir paauglių švietimą, edukaciją bei turiningą šeimų laisvalaikį. Auganti komanda ieško pastiprinimo! Esi charizmatiška, lengvai bendraujanti, mylinti vaikus ir gebanti juos uždegti veiklai asmenybė? Mums tavęs reikia! 

STOVYKLŲ VADOVĖ/-AS

„Laikas kartu“ organizuoja dienos stovyklas ir stovyklas su nakvyne per visas mokinių atostogas. Tai stovyklos, kuriose susitinka vaikai ne tik pailsėti ir smagiai praleisti laiką, bet ir įgyti savarankiškumo bei pažinti save! Mūsų tikslas – kūrybiškai, linksmai, žaidimų ir įvairių edukacinių užsiėmimų pagalba lavinti strateginį, loginį, kritinį mąstymą, ugdyti bendradarbiavimą, savarankiškumą bei pasitikėjimą savimi.

VAIKŲ IR PAAUGLIŲ GIMTADIENIŲ VEDĖJA/-AS

„Laikas kartu“ gimtadieniai – turbūt tavo pirmoji mintis, jog būsi animatorius ir kelioms valandoms turėsi tapti princese ar super herojumi? Tikrai ne! Mūsų gimtadieniai skirti vaikams, kurie „išaugo“ žaidimų kambarius ir animatorius. Gimtadienių metu mes padedame vaikams nukeliauti į Hogvartso magijos pasaulį, svajonių šalį ar pasijusti tikrais detektyvais. Juk mūsų misija – sukurti vaikams kuo daugiau įspūdžių bei šypsenų, o tam tikrai nebūtina persirengti princese ar žmogumi voru.

BŪRELIO „DETEKTYVŲ KLUBAS“ VADOVĖ/-AS

„Detektyvų klubo“ būrelio metu, narpliodami detektyvines istorijas, dalyvaudami protų mūšiuose, spręsdami įvairias užduotis ir eksperimentuodami, vaikai ne tik įgyja platesnių bei gilesnių žinių apie juos supančią aplinką, bet ir mokosi mąstyti, pagrįsti savo nuomonę bei siekti tikslų. Mūsų tikslas – padėti vaikams ir paaugliams patirti pažinimo džiaugsmą, formuoti supratimą apie aplinkinį pasaulį, ugdyti gebėjimą reikšti savo nuomonę, mintis ir jausmus.

SAVANORIAUK VASAROS STOVYKLOSE!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Jei tau yra 18 ar daugiau metų ir jei:
• Gebi lengvai bendrauti su vaikais ir tau tai kelia džiaugsmą
• Esi labai atsakingas ir pareigingas
• Esi iniciatyvus ir lengvai uždegi kitus
• Greitai ir kūrybiškai sprendi problemas bei lanksčiai prisitaikai prie įvairių situacijų
• Galvoje turi puikių idėjų, kurias nori įgyvendinti

kviečiame prisijungti prie mūsų komandos LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!

Jeigu susidomėjai savanoryste, pildyk savanorio anketą ir lauk mūsų kvietimo pokalbiui!

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

7 + 9 =

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite naujienas apie
stovyklas, būrelius, renginius ir edukacijas!

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!