STOVYKLOS

LAIKAS KARTU… PAŽINTI

ŽIEMOS ATOSTOGŲ DIENOS STOVYKLA

Dienos stovyklos ir stovyklos su nakvyne per visas mokinių atostogas ir savaitgaliais!
Tai vieta, kur vaikai ir paaugliai ne tik pailsi ir smagiai praleidžia laiką, bet ir įgyja savarankiškumo bei labiau pažįsta save!
Mūsų tikslas – kūrybiškai, linksmai, žaidimų ir įvairių edukacinių užsiėmimų pagalba lavinti strateginį, loginį, kritinį mąstymą, ugdyti bendradarbiavimą, savarankiškumą bei stiprinti pasitikėjimą savimi.

ŽIEMOS ATOSTOGŲ
DIENOS STOVYKLA

SUMANUS BE IŠMANAUS

2024 m. vasario 19 – 23 d.

Kad vaikai per atostogas nenuobodžiautų! Kad atrastų įdomų laisvalaikį be telefonų, kompiuterių ar televizorių!

Čia mes ne tik bendrausime ir susirasime naujų draugų, bet ir naudingai leisime laiką:
• tyrinėsime ir eksperimentuosime,
• kursime įvairius darbelius,
• mokysimės pasigaminti sveikus užkandžius,
• žaisime įvairius žaidimus, lavinančius pastabumą, susikaupimą, loginį mąstymą,
• atliksime užduotis, skatinančias mąstyti kūrybiškai ir nestandartiškai,
• kasdien mankštinsimės ir laiką leisime lauke,
• vieną dieną per savaitę vyksime į edukaciją Vilniaus energetikos ir technikos muziejuje.

VASAROS STOVYKLOS
SU NAKVYNE

HARIS POTERIS. PASLAPTYS IR STEBUKLAI

2024 m. birželio 30 – liepos 5 d.
2024 m. rugpjūčio 4 – 9 d.

Šią vasarą vaikai ir paaugliai stovykloje „Haris Poteris. Paslaptys ir stebuklai“ turės galimybę patirti Hogvartso nuotykius gyvai!

SUMANIŲ DETEKTYVŲ VASARA

2024 m. LIEPOS 7 – 12 D.
2024 M. RUGPJūčio 18 – 23 d.

Kviečiame 8 – 16 m. vaikus ir paauglius vasaros atostogas praleisti tyrinėjant, eksperimentuojant ir narpliojant įvarias detektyvines istorijas! Tai bus puiki proga „pramankštinti“ protą, lavinti pastabumą, susikaupimą bei kritinį mąstymą.

MĄSTAU KITAIP! PAAUGLIAMS

2024 m. liepos 21 – 26 D.

Stovyklos metu dalyviai, lavindami kūrybinį mąstymą, mokysis generuoti naujas idėjas ir rasti būdus, kaip jas įgyvendinti, išreikšti savo mintis, pamatyti problemą kitu kampu, būti tolerantiškais kitų nuomonei bei idėjoms.

VASAROS DIENOS STOVYKLOS

HARIS POTERIS. PASLAPTYS IR STEBUKLAI

2024 m. data bus paskelbta netrukus

Šią vasarą vaikai ir paaugliai stovykloje „Haris Poteris. Paslaptys ir stebuklai“ turės galimybę patirti Hogvartso nuotykius gyvai!

TEGYVUOJA ŽAIDIMAI

2024 m. data bus paskelbta netrukus

Žaisdami vaikai lavina vaizduotę, loginį bei strateginį mąstymą, mokosi bendradarbiauti, ugdo lyderystės savybes, gerina bendravimo įgūdžius, ir netgi mokosi pralaimėti!

SUMANIŲ DETEKTYVŲ VASARA

2024 m. data bus paskelbta netrukus

Kviečiame vasaros atostogas praleisti tyrinėjant, eksperimentuojant ir narpliojant įvarias detektyvines istorijas! Tai bus puiki proga ne tik „pramankštinti“ protą, bet ir lavinti pastabumą, susikaupimą bei kritinį mąstymą.

Atsiliepimai

„Išties labai noriu pasidžiaugti, kad stovykla šauniai organizuota. Austėja grįžo puikios nuotaikos, atsipalaidavusi, pilna įspūdžių. Labai gera emocinė aplinka. Taip pat ir maisto užteko. Gal ne visai viskas skanu buvo, bet tai natūralu, kaip sakoma skonio reikalas 🙂  tikrai nebadavo 😉  Ačiū ir iki kitų kartų!“ Austėjos mama Jurgita

„Labai dėkinga jums, kad organizuojate tokias veiklas vaikams! Taip džiaugiuosi, kad jus radome! Nuotraukos ir video leido daugiau suvokti to pasaulio, kur pabuvo mano merginos, nes pasakotis jos nelinkę, reikia pešti po žodelį 🙂  Viskas dar fainiau, nei galvojau!“ Grytės ir Justės mama Geda

„Pauliui stovykloje labai patiko. Nepavyko išklausti nieko neigiamo. Tik džiaugsmas, kad buvo daug įvairių veiklų. Labai ačiū organizatoriams ir vadovams.“ Pauliaus mama Laura

„Dėkojame brangiai Ligitai už nuostabią rudens atostogų stovyklą. Sūnus puikiai praleido laiką. Patikima tvarkinga aplinka. Skanus maistas. Organizuotas laisvalaikis. Draugiška kūrybiška aplinka. Stovykloje apskritai dalyvavome 1-ąjį kartą, bet sūnų palikome saugiai ir patikimai, labai ramia širdimi. Be žaidimų, mankštos ir kt. puikių dalykų stovyklos metu vaikai dar ir pilnai perskaito po 1 atsivežtą knygą?? Šito nesitikėjau 😀  Dukra teiraujasi ar vyksta stovyklos vasaros metu? Į sekančią – pavasarinę – jau organizuojasi vykti kartu su draugėmis 🙂  Ačiū organizatorėms už lankstumą, šilumą ir rūpestį!“ Fausto mama Vaiva

„Sūnus į stovyklą vyko pirmą kartą, bet kolektyvu visiškai pasitikėjau ir nesuklydau – Dominykas kiekvieną kartą paskambinęs namo vis pasakodavo apie nuotykius, labai skanų maistą (šiaip nevalgiukas yra) išdrįso lipti į baseiną, jakuzi, pirtį ir patyrė daaaug pirmų kartų. Ačiū, grįšim ne tik kitais, bet jau ir šiais metais!!“ Dominyko mama Gintarė

„Rekomenduoju! Dukrai labai patiko. Namo grįžo kupina įspūdžių, patirčių, atrado naujų draugų. Stovyklos vadovės labai geros ir linksmos. Kas svarbiausia stovykloje dienos prabėgo be ašarų 🙂  Labai dėkojame jums, nes be nuostabių ir profesionalių vadovų nebūtų puikios atmosferos, įdomių veiklų ir džiugios nuotaikos.“ Karolinos mama Loreta

„Sveiki, tikra svajonių stovykla, mano merginai labai patiko, grįžo su gražiom emocijom, pilna įspūdžių, visas dienas buvo veikloje, užduotys, žaidimai, maudynės, pirtis, vakare filmas su popcornais, netgi knyga skaitė, maistas labai skanus sakė… Na labai patiko mums, todėl tikrai rekomenduoju,vadovės puikios ir atsidavusios savo veiklai, labai pasiruošusios, šiltos ir malonios.. Todėl labai didelis AČIŪ JUMS“ Austėjos mama Laura

„Dvi dukros (7 ir 10 m.) buvo savaitgalio detektyvinėje stovykloje ir liko sužavėtos – originalios pramogos, super draugiškos vadovės, skanus maistas, graži aplinka. Labai patiko spręsti įdomias užduotis, atlikti eksperimentus ieškant atsakymų, maudynės baseine (super sugalvota sistema, kaip visus suvaldyti!). Drąsiai rekomenduoju visiems, kurie ieško įdomaus, apgalvoto ir prasmingo laiko savo vaikams už tikrai draugišką kainą.“ Smiltės ir Eleonoros mama Goda

„Ačiū už dar vieną puikią stovyklą vaikams. Įdomios ir vaikus įtraukiančios veiklos, draugiška atmosfera, geras maistas ir kruopščiai atrinktos gražios, švarios ir erdvios sodybos yra tai, ką „Laikas kartu“ daro be klaidų. Problemos yra dvi: pirma – liūdesys, kai reikia važiuoti namo ir antra – stiprus spaudimas nedelsiant užrašyti į sekančią stovyklą 🙂  Ačiū!“ Elzės mama Agnė

„Visi renginiai, kuriuose dalyvavome buvo puikiai organizuoti, apgalvota programa. Ypač patiko vaikams skirtas detektyvinis savaitgalis. Vaikai visą laiką buvo užimti įdomia veikla (be mobiliųjų telefonų ir televizoriaus), grįžę svajoja apie tai, kaip važiuos į kitą stovyklą. Taip pat labai patiko, kad stovykla organizuota ypač gražioje sodyboje. Švarios, erdvios, šviesios patalpos, puikiai sutvarkyta aplinka. Ligita atsako į užklausas itin operatyviai, prieš renginį atsiunčia išsamią reikalingą informaciją. Labai rekomenduoju kiekvienam.“ Lyjos ir Povilo mama Eglė

„Laba diena, labai džiaugiuosi pabuvusi šioje stovykloje. Buvo turiningai praleistas laikas. Džiaugiuosi atradus naujų draugų, ir susipažinus su nuostabiom vadovėm. Kuo daugiau tokių linksmų stovyklų.“ Lauryna, 14 m.

D.U.K.

Kur vyksta LAIKAS KARTU stovyklos?

Stovyklos su nakvyne vyksta sodyboje „Rastinėnai“, Vilniaus rajone. Gražioje gamtos apsuptyje, o taip pat joje yra baseinas ir pirtis, daugiau informacijos apie sodybą čia.

Dienos stovyklos vyksta LAIKAS KARTU studijoje (Laisvės pr. 88, Vilnius). Tai 100 kv.m jauki erdvė, kuri pritaikyta žaidimams, edukacinėms veikloms. Kaip atrodo studija galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Koks maitinimas numatytas stovyklos metu?

Stovyklose su nakvyne maitinamės visaverčiu maistu 5 kartus per dieną. Maitinimas įskaičiuotas į stovyklos kainą. Stovyklautojai gali atsivežti tik negreitai gendančio maisto (riešutų, džiovintų vaisių ir pan.). Labai prašome nesivežti didelio kiekio saldumynų. Draudžiama vežtis bulvių traškučius, gazuotus ar energetinius gėrimus.

Dienos stovyklos metu stovyklautojai pietauja netoliese esančiame restorane. Pietus sudaro sriuba, karštas antrasis patiekalas, gėrimas. Taip pat du kartus per dieną užkandžiaujame – sausainiai, vaisiai, arbata, kakava. Pietūs ir užkandžiai įskaičiuoti į stovyklos kainą.

Kiek būna vaikų vienoje stovykloje?

Stovyklose su nakvyne į vieną pamainą priimame iki 55 vaikų, todėl esame priskiriami prie mažo dydžio stovyklų su nakvyne. 

Dienos stovyklose dalyvauja 20-25 vaikai.

Kiek vadovų dirba stovyklose?

Stovyklose su nakvyne – vaikai skirstomi į 3-4 būrius, kuriems būna priskirta po 1-2 vadovus. 

Dienos stovyklose – su viena dienos stovyklos 20-25 vaikų grupe dirba 2-3 vadovai.

Kiek ir kokio amžiaus vaikų būna viename būryje stovyklose su nakvyne?

Viename būryje būna nuo 10 iki 15 vaikų. Stovyklautojai į būrius skirstomi pagal amžių: 7-9 m., 10-12 m., 13 – 16 m. 

Kiek stovyklose su nakvyne vaikų gyvena kambariuose?

Kambariai yra įvairaus dydžio – nuo dviviečių iki aštuonviečių. Kambariuose apgyvendiname vaikus pagal lytį, nebent būna pageidavimas, kad brolis su sese gyventų viename kambaryje, tokiu atveju bandome ieškoti galimybės apgyvendinti juos į dvivietį kambarį.

Ar yra galimybė į dienos stovyklą atvykti anksčiau ir išvykti vėliau?

Taip, jeigu yra poreikis į dienos stovyklą galite atvykti 30 min anksčiau – 7:30 ir išvykti 30 min vėliau – 18:00. Jeigu būtų didelis poreikis galima likti dar ilgiau.

Kaip dažnai stovyklos metu būnate lauke?

Stovyklose su nakvyne – didžioji dalis veiklų organizuojama gryname ore, vaikai kasdien maudosi atvirame baseine, vieną kartą per pamainą kaitinasi pirtyje.

Dienos stovyklose – lauke būname kasdien iki 2 val. Prašome pasirūpinti tinkama apranga buvimui lauke, priklausomai nuo oro sąlygų. Taip pat vieną kartą per stovyklą yra numatyta edukacinė išvyka.

Ką reikia turėti su savimi stovyklos metu?

Stovyklose su nakvyne – būtinų ir rekomenduojamų daiktų sąrašą galite rasti čia.

Dienos stovyklos metu prašome turėti avalynę buvimui studijoje, savo puodelį, gertuvę, knygą. Taip pat galite atsinešti mėgstamą žaidimą, penalą.

Ar reikalinga vaiko sveikatos pažyma?

Pažyma apie vaiko sveikatą nereikalinga. Tačiau tėvai/globėjai privalo tėvų/globėjų sutikime, kuris pridedamas prie sutarties, pateikti pilną informaciją apie vaiko sveikatos sutrikimus, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį.

Kada pasirašomi stovyklos dokumentai?

Stovyklos su nakvyne – dokumentus (sutartį ir tėvų sutikimą) atsiunčiame el.paštu likus 2-3 savaitėms iki stovyklos pradžios. Užpildytus dokumentus galite pasirašyti el.parašu arba užpildytas ir atspausdintas kopijas galite pasirašyti ranka ir atsiųsti el.paštu.

Dienos stovyklos – dokumentus pasirašome pirmąją stovyklos dieną, Jums atvykus į studiją.

Kada reikia sumokėti likusią sumos dalį už stovyklą?

Stovyklos su nakvyne – po to, kai sumokate avansą už stovyklą, likusią dalį reikia sumokėti likus ne mažiau, kaip 5 darbo dienoms iki stovyklos pradžios. Atsiųsime Jums priminimą.

Dienos stovyklos – po to, kai sumokate avansą už stovyklą, likusią dalį reikia sumokėti likus ne mažiau, kaip 1 darbo dienai iki stovyklos pradžios. Atsiųsime Jums priminimą.

Kaip bus su sumokėtu avansu, jei vaikas suserga?

Dėl ligos neatvykus į stovyklą ir pranešus apie tai iš anksto, avansas grąžinamas arba siūloma kita pamaina, jei yra laisvų vietų.

Kaip bus jei stovyklos būtų uždraustos dėl COVID-19 pandemijos?

Tokiu atveju sumokėtas avansas būtų grąžinamas.

SKIRKITE 1,2%
LAIKUI BŪTI KARTU!

Jūsų paramos dėka mes galime praskaidrinti kasdienybę vaikams iš sunkumus patiriančių šeimų ir likusiems be tėvų/globėjų.
Nuo 2021 metų rudens jau turime galimybę šiuos vaikus priimti ne tik į stovyklas, bet ir į naujoje studijoje vyksiančius būrelius bei įvairias veiklas. Skirkite 1,2% savo GPM ir palaikykite mūsų idėjas! Paramos gavėjas – VŠĮ „Laikas kartu“, įm.kodas – 304941776, gavėjo tipas – 2.

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

7 + 15 =

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!