D.U.K.
LAIKAS KARTU STOVYKLOS

Kur vyksta LAIKAS KARTU stovyklos?

Stovyklos su nakvyne vyksta sodyboje „Rastinėnai“, Vilniaus rajone. Gražioje gamtos apsuptyje, o taip pat joje yra baseinas ir pirtis, daugiau informacijos apie sodybą čia.

Dienos stovyklos vyksta LAIKAS KARTU studijoje (Laisvės pr. 88, Vilnius). Tai 100 kv.m jauki erdvė, kuri pritaikyta žaidimams, edukacinėms veikloms. Kaip atrodo studija galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Koks maitinimas numatytas stovyklos metu?

Stovyklose su nakvyne maitinamės visaverčiu maistu 5 kartus per dieną. Maitinimas įskaičiuotas į stovyklos kainą. Stovyklautojai gali atsivežti tik negreitai gendančio maisto (riešutų, džiovintų vaisių ir pan.). Labai prašome nesivežti didelio kiekio saldumynų. Draudžiama vežtis bulvių traškučius, gazuotus ar energetinius gėrimus.

Dienos stovyklos metu stovyklautojai pietauja netoliese esančiame restorane. Pietus sudaro sriuba, karštas antrasis patiekalas, gėrimas. Taip pat du kartus per dieną užkandžiaujame – sausainiai, vaisiai, arbata, kakava. Pietūs ir užkandžiai įskaičiuoti į stovyklos kainą.

Kiek būna vaikų vienoje stovykloje?

Stovyklose su nakvyne į vieną pamainą priimame iki 55 vaikų, todėl esame priskiriami prie mažo dydžio stovyklų su nakvyne. 

Dienos stovyklose dalyvauja 20-25 vaikai.

Kiek vadovų dirba stovyklose?

Stovyklose su nakvyne – vaikai skirstomi į 3-4 būrius, kuriems būna priskirta po 1-2 vadovus. 

Dienos stovyklose – su viena dienos stovyklos 20-25 vaikų grupe dirba 2-3 vadovai.

Kiek ir kokio amžiaus vaikų būna viename būryje stovyklose su nakvyne?

Viename būryje būna nuo 10 iki 15 vaikų. Stovyklautojai į būrius skirstomi pagal amžių: 7-9 m., 10-12 m., 13 – 16 m. 

Kiek stovyklose su nakvyne vaikų gyvena kambariuose?

Kambariai yra įvairaus dydžio – nuo dviviečių iki aštuonviečių. Kambariuose apgyvendiname vaikus pagal lytį, nebent būna pageidavimas, kad brolis su sese gyventų viename kambaryje, tokiu atveju bandome ieškoti galimybės apgyvendinti juos į dvivietį kambarį.

Ar yra galimybė į dienos stovyklą atvykti anksčiau ir išvykti vėliau?

Taip, jeigu yra poreikis į dienos stovyklą galite atvykti 30 min anksčiau – 7:30 ir išvykti 30 min vėliau – 18:00. Jeigu būtų didelis poreikis galima likti dar ilgiau.

Kaip dažnai stovyklos metu būnate lauke?

Stovyklose su nakvyne – didžioji dalis veiklų organizuojama gryname ore, vaikai kasdien maudosi atvirame baseine, vieną kartą per pamainą kaitinasi pirtyje.

Dienos stovyklose – lauke būname kasdien iki 2 val. Prašome pasirūpinti tinkama apranga buvimui lauke, priklausomai nuo oro sąlygų. Taip pat vieną kartą per stovyklą yra numatyta edukacinė išvyka.

Ką reikia turėti su savimi stovyklos metu?

Stovyklose su nakvyne – būtinų ir rekomenduojamų daiktų sąrašą galite rasti čia.

Dienos stovyklos metu prašome turėti avalynę buvimui studijoje, savo puodelį, gertuvę, knygą. Taip pat galite atsinešti mėgstamą žaidimą, penalą.

Ar reikalinga vaiko sveikatos pažyma?

Pažyma apie vaiko sveikatą nereikalinga. Tačiau tėvai/globėjai privalo tėvų/globėjų sutikime, kuris pridedamas prie sutarties, pateikti pilną informaciją apie vaiko sveikatos sutrikimus, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį.

Kada pasirašomi stovyklos dokumentai?

Stovyklos su nakvyne – dokumentus (sutartį ir tėvų sutikimą) atsiunčiame el.paštu likus 2-3 savaitėms iki stovyklos pradžios. Užpildytus dokumentus galite pasirašyti el.parašu arba užpildytas ir atspausdintas kopijas galite pasirašyti ranka ir atsiųsti el.paštu.

Dienos stovyklos – dokumentus pasirašome pirmąją stovyklos dieną, Jums atvykus į studiją.

Kada reikia sumokėti likusią sumos dalį už stovyklą?

Stovyklos su nakvyne – po to, kai sumokate avansą už stovyklą, likusią dalį reikia sumokėti likus ne mažiau, kaip 5 darbo dienoms iki stovyklos pradžios. Atsiųsime Jums priminimą.

Dienos stovyklos – po to, kai sumokate avansą už stovyklą, likusią dalį reikia sumokėti likus ne mažiau, kaip 1 darbo dienai iki stovyklos pradžios. Atsiųsime Jums priminimą.

Kaip bus su sumokėtu avansu, jei vaikas suserga?

Dėl ligos neatvykus į stovyklą ir pranešus apie tai iš anksto, avansas grąžinamas arba siūloma kita pamaina, jei yra laisvų vietų.

Kaip bus jei stovyklos būtų uždraustos dėl COVID-19 pandemijos?

Tokiu atveju sumokėtas avansas būtų grąžinamas.

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

7 + 4 =

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite naujienas apie
stovyklas, būrelius, renginius ir edukacijas!

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!