BŪRELIAI

LAIKAS KARTU… TOBULĖTI

Susisiekite

BŪRELIAI
Jūsų vaikų tobulėjimui!

Užsiėmimų metu didelį dėmesį skiriame strateginio, kritinio ir loginio mąstymo lavinimui, susikaupimo ir atminties gerinimui, kognityvinių įgūdžių lavinimui, skatiname kūrybiškumą, stipriname pasitikėjimą savimi. Mūsų tikslas – padėti vaikams ir paaugliams patirti pažinimo džiaugsmą, formuoti supratimą apie aplinkinį pasaulį, ugdyti gebėjimą reikšti savo nuomonę, mintis ir jausmus.

DETEKTYVŲ KLUBAS – programa, skirta lavinti kritinį, loginį ir hipotetinį mąstymą, ugdyti pastabumą, susikaupimą ir kūrybiškumą, mokyti objektyviai vertinti visas aplinkybes bei gebėjimą pagrįsti savo nuomonę.

FEUERSTEIN – SIEKIANTIEMS GERESNIŲ REZULTATŲ – kognityvinių įgūdžių lavinimo programa, skirta padėti atrasti individualius mokymosi būdus, ugdyti dėmesio koncentraciją, stiprinti vidinę mokymosi motyvaciją.

HARIO POTERIO GERBĖJŲ KLUBAS – visi vaikai ir paaugliai, kurie su didžiausiu noru ir malonumu žiūri Hario Poterio filmus, su „pasigardžiavimu“ skaito knygas, o sužinoję, kad atidaromas Hario Poterio gerbėjų klubas, iš džiaugsmo nušvito, kviečiami įsijungti į mūsų gretas!

Būrelio „Detektyvų klubas“ programa sudaryta remiantis STEAM ugdymo metodika

Būrelio programa orientuota į mąstymo bei sistemingo darbo įgūdžių lavinimą, susikaupimo bei atminties gerinimą.

Narpliodami detektyvines istorijas, eksperimentuodami ir tyrinėdami, atlikdami įvairias loginio, kritinio bei kūrybinio mąstymo užduotis, vaikai mokosi:
– analizuoti informaciją
– atskirti tiesą nuo melo
– priimti efektyvius sprendimus
– vertinti aplinką, savo galimybes bei iš anksto numatyti savo veiksmų pasekmes
– daryti išvadas
– pagrįsti savo nuomonę
– dirbti komandoje.

FEUERSTEIN –
SIEKIANTIEMS GERESNIŲ REZULTATŲ!

Vienas geriausių kognityvinės srities psichologų, prof. R. Feuersteinas sukūrė „Tarpininkavimo mokantis“ teoriją ir unikalią mokymo programą „Feuerstein instrumentinis praturtinimas“, kuri skirta didinti vaikų ir suaugusių mokymosi potencialą bei gerinti jų kognityvines funkcijas. Į būrelį kviečiami visi norintys:
• Pagerinti susikaupimą;
• Ugdyti pasitikėjimą savimi;
• Mažinti impulsyvumą;
• Lavinti strateginį bei kritinį mąstymą;
• Mokėti mokytis!

Plačiau apie kognityvinį ugdymą skaitykite čia.

HARIO POTERIO GERBĖJŲ KLUBAS!

Visi vaikai ir paaugliai, kurie su didžiausiu noru ir malonumu žiūri Hario Poterio filmus, su pasigardžiavimu skaito knygas, o sužinoję, kad atidaromas Hario Poterio gerbėjų klubas, iš džiaugsmo nušvito, kviečiami įsijungti į mūsų gretas!

MES SIEKIAME:
 Suburti bendraminčius, Hario Poterio gerbėjus, įdomiai ir turiningai veiklai;
• Skatinti klubo dalyvius domėtis mus supančia aplinka, magiškomis gamtos galiomis, mokslu;
• Įtikinti, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti stebukladariu;
• Motyvuoti siekti tikslų,
• Skatinti būti draugišku, nuoširdžiu bei drąsiu žmogumi;
• Sudominti kokybišku knygų skaitymu, pamatyti daugiau, žvelgti giliau;
• Ugdyti vaizduotę bei skatinti kūrybiškumą.

Atsiliepimai

Mano pažintis su Feuerstein prasidėjo prieš du metus, kai ieškojau dukrai būrelio, kuris padėtų išmokti susikoncentruoti, nebijoti mąstyti ir reikšti mintis, nes dukra „užsirakino” pradėjus lankyti mokyklą, mokytoja, ją nurašė kaip niekam tikusią ir atsilikusią. Kaimynei parekomendavus, kreipiausi į Ligitą. Dukra iškart rado bendrą kalbą, pasitikėjo vadove, kas mane labai džiugino. Žinoma  daug dirbau ir aš, bet būrelyje dukra įgavo pasitikėjimo reikšti mintis svetimiems žmonėms girdint, nebijoti klysti. Būrelyje temos pačios įvairiausios, labai naudingos mažam žmogučiui didelėje visuomenėje. Aš visiškai pasitikiu būrelio vadove Ligita, todėl du metus vasarom leidau dukrą į išvažiuojamas stovyklas su nakvyne. Grįžus iš stovyklos dukra kelias dienas liūdėjo ir verkė, nes jai labai patiko, sakė, kad jai ir mėnesio per mažai būtų stovykloje. Reziumuojant, šiuo metu dukra padariusi didžiausią pažangą iš visos klasės mokykloje. Savarankiškai nuo 7,5 metų naudojasi visuomeniniu transportu.Lengvai susiranda draugų. Labai savarankiška. Manau, kad Feuerstein tikrai prisidėjo prie šios pažangos. Didelis ačiū Ligitai už gerą širdį ir pagalbą mano vaikui.Vilnės mama Daina

„Besirenkantiems būrelius mokslo metams, galiu drąsiai rekomenduoti FEUERSTEIN užsiėmimus. Pernai sūnaus lankyti užsiėmimai stebėtinai pagerino rezultatus moksluose, susikaupime, pasitikėjime savimi ir savarankiškume. Esame dėkingi būrelio vadovei už pastangas ir puikius rezultatus!“ Fausto mama Vaiva

SKIRKITE 1,2%
LAIKUI BŪTI KARTU!

Jūsų paramos dėka mes galime praskaidrinti kasdienybę vaikams iš sunkumus patiriančių šeimų ir likusiems be tėvų/globėjų.
Nuo 2021 metų rudens jau turime galimybę šiuos vaikus priimti ne tik į stovyklas, bet ir į naujoje studijoje vyksiančius būrelius bei įvairias veiklas. Skirkite 1,2% savo GPM ir palaikykite mūsų idėjas! Paramos gavėjas – VŠĮ „Laikas kartu“, įm.kodas – 304941776, gavėjo tipas – 2.

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

1 + 7 =

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite naujienas apie
stovyklas, būrelius, renginius ir edukacijas!

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!