BŪRELIAI

LAIKAS KARTU… TOBULĖTI

Susisiekite

BŪRELIAI
Jūsų vaikų tobulėjimui!

Užsiėmimų metu didelį dėmesį skiriame strateginio, kritinio ir loginio mąstymo lavinimui, susikaupimo ir atminties gerinimui, kognityvinių įgūdžių lavinimui, skatiname kūrybiškumą, stipriname pasitikėjimą savimi. Mūsų tikslas – padėti vaikams ir paaugliams patirti pažinimo džiaugsmą, formuoti supratimą apie aplinkinį pasaulį, ugdyti gebėjimą reikšti savo nuomonę, mintis ir jausmus.

DETEKTYVŲ KLUBAS – programa, skirta lavinti kritinį, loginį ir hipotetinį mąstymą, ugdyti pastabumą, susikaupimą ir kūrybiškumą, mokyti objektyviai vertinti visas aplinkybes bei gebėjimą pagrįsti savo nuomonę.

FEUERSTEIN – SIEKIANTIEMS GERESNIŲ REZULTATŲ – kognityvinių įgūdžių lavinimo programa, skirta padėti atrasti individualius mokymosi būdus, ugdyti dėmesio koncentraciją, stiprinti vidinę mokymosi motyvaciją.

HARIO POTERIO GERBĖJŲ KLUBAS – visi vaikai ir paaugliai, kurie su didžiausiu noru ir malonumu žiūri Hario Poterio filmus, su „pasigardžiavimu“ skaito knygas, o sužinoję, kad atidaromas Hario Poterio gerbėjų klubas, iš džiaugsmo nušvito, kviečiami įsijungti į mūsų gretas!

DETEKTYVŲ KLUBAS
SUGRĮŽTA SU DVIGUBA JĖGA!

Sustiprinta programa, labiausiai orientuota į kritinio mąstymo lavinimą!

Kas yra kritinis mąstymas ir kodėl būtina jį lavinti?

KRITINIS MĄSTYMAS – tai gebėjimas vertinti procesus, aplinką, įvykius, žmones remiantis faktais ir pagrįsta bei patikrinta informacija.

XXI amžiaus vaikui vienas iš būtiniausių įgūdžių yra gebėti kritiškai mąstyti. Tai lemia jo sėkmę ateityje, nes kritiškai mąstantis žmogus geba:
– analizuoti informaciją;
– atskirti tiesą nuo melo;
– priimti efektyvius ir teisingus sprendimus šiame greitai besikeičiančios informacijos pasaulyje;
– vertinti aplinką, savo galimybes bei iš anksto numatyti savo veiksmų pasekmes.

Taip pat nemažas dėmesys bus skiriamas ir gebėjimui logiškai mąstyti, sistemingai dirbti, susikaupti, pastebėti detales, įsisavinti informaciją ir mokėti ją panaudoti.

FEUERSTEIN –
SIEKIANTIEMS GERESNIŲ REZULTATŲ!

Vienas geriausių kognityvinės srities psichologų, prof. R. Feuersteinas sukūrė „Tarpininkavimo mokantis“ teoriją ir unikalią mokymo programą „Feuerstein instrumentinis praturtinimas“, kuri skirta didinti vaikų ir suaugusių mokymosi potencialą bei gerinti jų kognityvines funkcijas. Į būrelį kviečiami visi norintys:
• Pagerinti susikaupimą;
• Ugdyti pasitikėjimą savimi;
• Mažinti impulsyvumą;
• Lavinti strateginį bei kritinį mąstymą;
• Mokėti mokytis!

Plačiau apie kognityvinį ugdymą skaitykite čia.

HARIO POTERIO GERBĖJŲ KLUBAS!

Visi vaikai ir paaugliai, kurie su didžiausiu noru ir malonumu žiūri Hario Poterio filmus, su pasigardžiavimu skaito knygas, o sužinoję, kad atidaromas Hario Poterio gerbėjų klubas, iš džiaugsmo nušvito, kviečiami įsijungti į mūsų gretas!

MES SIEKIAME:
 Suburti bendraminčius, Hario Poterio gerbėjus, įdomiai ir turiningai veiklai;
• Skatinti klubo dalyvius domėtis mus supančia aplinka, magiškomis gamtos galiomis, mokslu;
• Įtikinti, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti stebukladariu;
• Motyvuoti siekti tikslų,
• Skatinti būti draugišku, nuoširdžiu bei drąsiu žmogumi;
• Sudominti kokybišku knygų skaitymu, pamatyti daugiau, žvelgti giliau;
• Ugdyti vaizduotę bei skatinti kūrybiškumą.

LAIKAS KARTU PARTNERIŲ BŪRELIAI

FOTOGRAFIJOS BŪRELIS
„Tu gali fotografuoti!”

Būrelis skirtas kūrybiškumo ugdymui naudojant fotografiją kaip saviraiškos priemonę. Užsiėmimų metu suteikiamos galimybės susipažinti su skirtingomis fotografijos sritimis, išbandant jas tiesiogiai praktikoje, atliekant kūrybines užduotis. Taip pat skiriamas dėmesys vaikų meniniam švietimui, aplankant fotografijos parodas bei dalyvaujant susitikimuose su kitais fotografais.

Būrelio metu sužinosite:
• Kaip naudoti skirtingas fototechnikas;
• Kompozicijos taisykles;
• Šviesos valdymo būdus;
 Nuotraukų retušavimo pagrindus;
 Kaip savo kūrybines idėjas įgyvendinti realybėje;

Taip pat atliksime fotografinius eksperimentus, mokinsimės analizuoti kitų autorių darbus ir rengsime savo darbų parodas.

Atsiliepimai

Mano pažintis su Feuerstein prasidėjo prieš du metus, kai ieškojau dukrai būrelio, kuris padėtų išmokti susikoncentruoti, nebijoti mąstyti ir reikšti mintis, nes dukra „užsirakino” pradėjus lankyti mokyklą, mokytoja, ją nurašė kaip niekam tikusią ir atsilikusią. Kaimynei parekomendavus, kreipiausi į Ligitą. Dukra iškart rado bendrą kalbą, pasitikėjo vadove, kas mane labai džiugino. Žinoma  daug dirbau ir aš, bet būrelyje dukra įgavo pasitikėjimo reikšti mintis svetimiems žmonėms girdint, nebijoti klysti. Būrelyje temos pačios įvairiausios, labai naudingos mažam žmogučiui didelėje visuomenėje. Aš visiškai pasitikiu būrelio vadove Ligita, todėl du metus vasarom leidau dukrą į išvažiuojamas stovyklas su nakvyne. Grįžus iš stovyklos dukra kelias dienas liūdėjo ir verkė, nes jai labai patiko, sakė, kad jai ir mėnesio per mažai būtų stovykloje. Reziumuojant, šiuo metu dukra padariusi didžiausią pažangą iš visos klasės mokykloje. Savarankiškai nuo 7,5 metų naudojasi visuomeniniu transportu.Lengvai susiranda draugų. Labai savarankiška. Manau, kad Feuerstein tikrai prisidėjo prie šios pažangos. Didelis ačiū Ligitai už gerą širdį ir pagalbą mano vaikui.Vilnės mama Daina

„Besirenkantiems būrelius mokslo metams, galiu drąsiai rekomenduoti FEUERSTEIN užsiėmimus. Pernai sūnaus lankyti užsiėmimai stebėtinai pagerino rezultatus moksluose, susikaupime, pasitikėjime savimi ir savarankiškume. Esame dėkingi būrelio vadovei už pastangas ir puikius rezultatus!“ Fausto mama Vaiva

SKIRKITE 1,2%
LAIKUI BŪTI KARTU!

Jūsų paramos dėka mes galime praskaidrinti kasdienybę vaikams iš sunkumus patiriančių šeimų ir likusiems be tėvų/globėjų.
Nuo 2021 metų rudens jau turime galimybę šiuos vaikus priimti ne tik į stovyklas, bet ir į naujoje studijoje vyksiančius būrelius bei įvairias veiklas. Skirkite 1,2% savo GPM ir palaikykite mūsų idėjas! Paramos gavėjas – VŠĮ „Laikas kartu“, įm.kodas – 304941776, gavėjo tipas – 2.

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

8 + 10 =

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!