TURNYRAI JAUNIESIEMS DETEKTYVAMS

IŠBANDYK SAVO JĖGAS!

REGISTRACIJA

TURNYRAI JAUNIESIEMS DETEKTYVAMS

IŠBANDYK SAVO JĖGAS!

REGISTRACIJA

Kviečiame jaunuosius detektyvus į turnyrus, kuriuose jie galės išbandyti savo strateginį ir loginį mąstymą, susikaupimą ir gebėjimą numatyti žingsnius į priekį. Turnyrai vyksta 1-2 kartus per mėnesį.

– GRUODŽIO 9 D. TURNYRAS:
Jaunieji detektyvai galės rungtis pastabumo, susikaupimo, atminties ir loginio mąstymo rungtyse. Kiekvienoje užduotyje dalyviai renka taškus. Pirmų trijų vietų nugalėtojai, surinkę daugiausiai taškų, bus apdovanoti medaliais ir prizais, o visi dalyvavę gaus smulkias dovanėles.

Pirma užduotis – kuo greičiau rasti paslėptas detales piešinyje.
Antra užduotis – įsiminti piešinyje pavaizduotus 15 daiktų per 1 min. Surašyti įsimintus daiktus per 5 min. Maksimali užduoties vertė – 15 taškų.
Trečia užduotis – pastatyti kuo aukštesnį bokštą iš 30 popierinių puodelių per 15 min. Vienodo aukščio pastatytų bokštų dalyviai rungiasi antrą kartą, kai bokštas statomas iš naujo per 5 min. Užduoties vertė – 15 taškų.
Ketvirta užduotis – žaidimas Shikaku* – teisingai išspręsti kuo daugiau užduočių per 20 min. ir surinkti kuo daugiau taškų. Žaidimo vertė priklauso nuo žaidimo dydžio: 5×5 – 3 taškai, 7×7 – 7 taškai, 10×10 – 15 taškų.

*Žaidimo Shikaku taisyklės: žaidimo laukelį padalinti į stačiakampius ir/ar kvadratus taip, kad kiekviename stačiakampyje/kvadrate būtų po vieną skaičių ir tas kvadratas/stačiakampis būtų sudarytas iš tiek langelių, koks skaičius jame yra. Pasipraktikuoti žaisti šį žaidimą galite čia.

Visiems dalyviams bus duotos vienodos užduotys. Vienodą taškų skaičių surinkę dalyviai rungsis papildomoje užduotyje pastabumo užduotyje, kai reikės kuo greičiau pastebėti, koks daiktas dingo nuo stalo.

Dėmesio!
Mažiausias vieno turnyro dalyvių skaičius – 8. Jei į turnyrą užsiregistruos mažiau nei 8 vaikai, registracijos mokestis  bus grąžintas. Kiekvienam turnyrui reikia registruotis atskirai.
Nedvejok! Registruokis ir išbandyk savo jėgas!

 

TURNYRŲ DALYVIŲ AMŽIUS: 2-4 klasių moksleiviai.

ARTIMIAUSIŲ TURNYRŲ DATOS IR LAIKAI:
2023 m. gruodžio 9 d. 10 val.

TRUKMĖ: 1,5 – 2 val.

VIETA: studija „Laikas kartu“, Laisvės pr. 88, Vilnius

KAINA:
Gruodžio 9 d. – 10 eur

+370 699 43469

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

15 + 2 =

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!