TURNYRAI JAUNIESIEMS DETEKTYVAMS

IŠBANDYK SAVO JĖGAS!

REGISTRACIJA

TURNYRAI JAUNIESIEMS DETEKTYVAMS

IŠBANDYK SAVO JĖGAS!

REGISTRACIJA

Kviečiame jaunuosius detektyvus į turnyrus, kuriuose jie galės išbandyti savo strateginį ir loginį mąstymą, susikaupimą ir gebėjimą numatyti žingsnius į priekį. Turnyrai vyksta 1-2 kartus per mėnesį.

– ATŠAUKTAS GEGUŽĖS 25 D. TURNYRAS:
Gegužės mėnesį kviečiame dalyvauti finaliniame, šventiniame, paskutiniame šiais mokslo metais detektyviniame turnyre!

Jaunieji detektyvai galės rungtis pastabumo, susikaupimo, atminties ir loginio mąstymo rungtyse. Kiekvienoje užduotyje dalyviai renka taškus. Pirmų trijų vietų nugalėtojai, surinkę daugiausiai taškų, bus apdovanoti medaliais ir prizais, o visi dalyvavę gaus smulkias dovanėles.

Pirma užduotis – Pastabumas: kuo greičiau rasti detales paveikslėlyje. Maksimali vertė – 48 taškai.
Antra užduotis – Atmintis:
įsiminti žmonių išvaizdą bei vardus ir atsakyti į klausimus. Maksimali vertė – 30 taškų.
Trečia užduotis – l
oginio mąstymo žaidimas „Shikaku“*: teisingai išspręsti kuo daugiau užduočių per 20 min. ir surinkti kuo daugiau taškų. Žaidimo vertė priklauso nuo žaidimo dydžio: 5×5 – 3 taškai, 7×7 – 7 taškai, 10×10 – 15 taškų.
Ketvirta užduotis – g
reičio ir loginio mąstymo žaidimas-estafetė „Kryžiukai – nuliukai“: vienu metu tarpusavyje rungtyniaus 2 dalyviai. Kiekvienas dalyvis išsitrauks savo priešininko numerį, su kuriuo žais. Ant grindų bus nubraižyta 3×3 langelių lentelė. Paskelbus žaidimo pradžią, dalyvis turės nubėgti prie žaidimo lauko ir padėti savo spalvos kaladėlę į norimą langelį. Laimi tas, kuris greičiau surenka 3 savo spalvos kaladėles vienoje eilėje. Poros žais po 3 kartus. Vieno laimėjimo vertė – 10 taškų.

*Žaidimo Shikaku taisyklės: žaidimo laukelį padalinti į stačiakampius ir/ar kvadratus taip, kad kiekviename stačiakampyje/kvadrate būtų po vieną skaičių ir tas kvadratas/stačiakampis būtų sudarytas iš tiek langelių, koks skaičius jame yra. Pasipraktikuoti žaisti šį žaidimą galite čia.

Visiems dalyviams bus duotos vienodos užduotys. Vienodą taškų skaičių surinkę dalyviai rungsis papildomoje užduotyje pastabumo užduotyje, kai reikės kuo greičiau pastebėti, koks daiktas dingo nuo stalo.

Dėmesio!
Mažiausias vieno turnyro dalyvių skaičius – 8. Jei į turnyrą užsiregistruos mažiau nei 8 vaikai, registracijos mokestis  bus grąžintas. Kiekvienam turnyrui reikia registruotis atskirai.
Nedvejok! Registruokis ir išbandyk savo jėgas!

 

TURNYRŲ DALYVIŲ AMŽIUS: 2-4 klasių moksleiviai.

ARTIMIAUSIO TURNYRO DATA IR LAIKAS:
ATŠAUKTAS TURNYRAS 2024 m. gegužės 25 d. 10 val.

TRUKMĖ: 1,5 – 2 val.

VIETA: studija „Laikas kartu“, Laisvės pr. 88, Vilnius

KAINA: 7 eur

+370 699 43469

KILO KLAUSIMŲ?

Susisiekime!

+370 699 43469

Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius

5 + 12 =

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite naujienas apie
stovyklas, būrelius, renginius ir edukacijas!

SAVANORIAUK!

Kviečiame savanoriauti LAIKAS KARTU vasaros stovyklose!
Tai puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais, galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!